Slovensky

Inovácie sú predpoklad prosperity

Receptúra resp. materiálová skladba fólie značne determinuje vlastnosti a cenu fólie. Použitie konkrétnej materiálovej skladby vo fólii závisí od zákazníkom požadovaných parametrov fólie. Popri overených receptúrach, ktoré sú výsledkom takmer 25 ročnej existencie, pripravujeme, testujeme a vyrábame zákazníkom aj „atypické fólie na kľúč“, pri ktorých uplatňujeme najmodernejšie technológie a materiály, ale i  jedinečné skúsenosti s miešaním rozličných polymérov a nastavovaním parametrov vyfukovania (interakcie materiálov, hrúbky a skladba jednotlivých vrstiev, teploty, rýchlosti vyfukovania a mnohých iných).

Zákazníkom denno-denne prinášame nové alebo podstatne inovované fólie. Zákazníci vítajú bezplatné konzultácie o najvýhodnejšej materiálovej skladbe fólií, vrátane vylepšenia receptúr na dosiahnutie optimálnej hrúbky fólie, čím zákazník dosiahne najefektívnejšiu cenu dodávanej fólie pre danú klientskú aplikáciu.

Sme experti na výrobu polyolefínových fólií (LDPE, MDPE, HDPE, LLDPE, mLLDPE, EVA-kopolymér alebo aj PP) a náš dlhodobo stabilný tím profesionálov disponuje desiatkami rokov skúseností so:

  • zdokonaľovaním overených receptúr a návrhom a prípravou nových receptúr pre široké pole rôznorodých aplikácií v rôznych sektoroch
  • nastavením a zvládnutím výroby nových receptúr fólie vrátane profesionálneho po-predajného servisu a nadštandardného prístupu k zákazníkovi.
  • spoluprácou a podporou výskumných ústavov a univerzít.

 

Aktuálne pre rok 2016:

V januári 2016 sme úspešne spustili výrobu na špičkovej novo-zakúpenej 5 vrstvovej vyfukovacej fóliovej linke a v tejto súvislosti sme nastavili zaujímavý program inovácií a interných výskumných úloh na najbližšie mesiace roka 2016.
Pevne veríme, že zákazníkom v krátkom čase ponúkneme nielen zdokonalené fólie pre náročné aplikácie, ktoré už v súčasnosti dodávame zákazníkom, ale i fólie s novými vlastnosťami.

  
    Where we are

Slovpack Bratislava spol. s r.o.
Vlčie hrdlo
820 03 Bratislava 23
Contacts

phone: +421 (2) 4055 6345
fax: +421 (2) 4524 4841
e-mail: slovpack@slovpack.sk 
 

Táto webstránka používa cookies, ktoré sú určené
výhradne pre správnu funkcionalitu webstránky.